designbanka

Portfolio Category: Designbanka

Instalace na DesignShakeru 2015

Designbanka, Scénografie Specifická scéna kombinovaná z repertoáru Designbanky a uměleckého depozitáře galerie Kvalitář Individuální přístup týmu Designbanky pramení především v tom, že se skládá z architektů, kurátorů a obecně kreativně uvažujících lidí. Jsme schopni zajistit specificky modelovaný prostor, či vybavit akci přímo na míru klientovi.

Prostory Designbanky

Designbanka, Jiné Designbanka disponuje prostory na Senovážném náměstí 18 vedle galerie Kvalitář. Prostory slouží k prezentaci nabídky našeho nábytku a k příležitostným výstavám v oblasti fashion. Tyto prostory jsou k dispozici za účelem pronajímání a pořádání kulturních eventů, stejně tak jako vedlejší galerie Kvalitář.

Showroom v galerii Kvalitář

Designbanka, Scénografie V roce 2015 probíhal v galerii Kvalitář koncept propojování designu a volného umění do jednoho Ikony designu zde byly doplněny o práce autorů, se kterými galerie Kvalitář dlouhodobě spolupracuje. Jedná se zejména o jména jako je Milan Houser, Petr Dub, Benedikt Tolar nebo Milan Škoda. V případě zájmu jsme schopni klientovi vytvořit scénografickou …

Showroom v galerii Kvalitář Pokračovat ve čtení »