O Designbance

Designbanka.cz je půjčovna a prodejna designu od předních světových designérů.

Designbanka je nový projekt, který si klade za cíl umožnit široké veřejnosti obklopovat se ikonami světového designu. Nabízíme možnost nejen prodeje, ale i zapůjčení designových kusů, a to na krátkodobé i dlouhodobé akce, jako jsou veletrhy, focení, filmová natáčení, večírky, stejně jako vybavení kanceláří a jiných prostor.

Půjčujeme a prodáváme originální nábytek od předních značek jako je Knoll, Vitra, Cassina, Republic of Fritz Hansen, Interstuhl, Tecta. Disponujeme nejslavnějšími světovými designovými ikonami od designérů jako LeCorbusier, Mies van der Rohe, Gerrit Rietveld, EileenGray, Charles  & RayEamesovi, ale i cenově dostupnějšími replikami těchto ikon. V Designbanceje k dispozici nábytek jak nový, tak repasovaný. Designbanku obohacujeme také o kusy současných českých designérů.

Vedle nábytku nabízíme také prodej a pronájem vysoce kvalitních světel značek ERCO a iGuzzini, navržených světovými architekty a designéry. Jsme schopni zajistit nábytek i na základě vaší poptávky a nad rámec stávající nabídky.

© Designbanka.cz, Vytvořila MartinaDreslerova.cz